Księga Gości


Zovzacz nasze opinie na GOOGLE

Mieliśmy przyjemność mieszkać w ,,TYROLCZYKU" pod koniec września. Jeżeli wybieracie się w Kotlinę Jeleniogórską serdecznie polecam . Cisza miła atmosfera wspaniali gospodarze, pokoje z łazienką czyste zadbane . Czuliśmy się miło zaopiekowania i bardzo , Dziękujemy serdecznie.

Teresa, 2023-10-20

Byliśmy gośćmi w sierpniu 2022 było wspaniale. Polecam serdecznie rodzinom z dziećmi mini plac zabaw, basenik i wspaniały ogród z widokiem na góry to naprawdę to co dzieci potrzebują do szczęścia. Przemili i uprzejmi Gospodarze których SERDECZNIE POZDRAWIAM! Jeśli nie chcesz pchać się do Karpacza gdzie zgiełk i pełno turystów a lubisz wracać po wyprawach w ciszę i spokój to miejsce na pewno ci się spodoba.

Agnieszka, 2022-09-08

Gościliśmy w Tyrolczyku tydzień. Jesteśmy zachwyceni a przede wszystkim nasze wnuki nastolatki. Duży ogród zapewnia pełną swobodę; trampolina, basen, plac zabaw dla dzieci, łąka do gier piłkarskich. Dobre domowe obiady i sympatyczni Gospodarze. Nad wszystkim "czuwa" maskotka i przytulanka czyli pies Zuma. Na pewno tam jeszcze wrócimy.

Wanda, 2022-08-16

Byliśmy gośćmi Agroturystyki Tyrolczyk po raz drugi. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Pozdrawiamy przemiłych gospodarzy z Torunia.

Ewa, 2021-07-23

Dodaj