Atrakcje


Ogród:
Po mniej lub bardziej intensywnie spędzonym dniu można co nieco odetchnąć w zaciszu naszego ogrodu. Dla dzieci przygotowany jest plac zabaw z huśtawkami oraz domkiem na drzewie, a w upalne dni do dyspozycji mają basenik, w którym mogą się trochę ochłodzić. Duża przestrzeń, bliskość przyrody oraz zwierząt sprawią, że będzie to dla nich prawdziwa frajda. Do dyspozycji naszych Gości jest ruszt, na którym w każdej chwili można upiec to, na co tylko mamy ochotę.


Łowisko:
Na terenie ośrodka znajdują się dwa stawy hodowlane. Systematycznie zarybiane, stanowią nie lada atrakcję zarówno dla zapalonych wędkarzy jak i dla laików, którzy chcieliby spróbować swoich sił w łowieniu.


Narty:
Gospodarstwo położone jest 3 km od dolnośląskiej stolicy nart - Karpacza. Miasto oferuje szereg stoków narciarskich: tak dla zaawansowanych, jak i dla tych, którzy na nartach stawiają pierwsze kroki. Położenie gospodarstwa w pobliżu trasy Jelenia Góra - Karpacz, gwarantuje dogodny dojazd do centrum, skąd w prosty sposób dostaniemy się pod wybrany stok narciarski.

Wycieczki rowerowe:
Przepiękne okoliczne tereny są mocno zorientowane na turystykę rowerową. To m.in. zasługa miasta Jelenia Góra, z której pochodzi nasza srebrna medalistka Maja Włoszczowska. Rowerem można dostać się praktycznie wszędzie, dzięki sieci asfaltowych dróg rowerowych, łączących okoliczne, warte zwiedzenia miejsca.

Karkonosze:
Dla miłośników górskich przygód największą atrakcją będzie z pewnością przepiękne pasmo Karkonoszy. Śnieżka, Śnieżne Kotły, Szrenica, setki mniej lub bardziej wymagających szlaków po górach bądź dolinach, za pan brat z naturą, z dala od miejskiego zgiełku...